Katowickie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Dwójka” informuje, że w dniu 17 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 w siedzibie Klubu odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do udziału w zebraniu. (lista uprawnionych dostępna w stowarzyszeniu)